DABROVI SU PRVACI PREMIJER LIGE Evo tko će im biti suparnici u Ligi za prvaka

GRK Varaždin

22. 03. 2021.

U 18. kolu Paket24 Premijer lige odlučivalo se o sudionicima Lige za prvaka i Lige za ostanak. Varaždin 1930 pobjedom nad ekipom Poreča 32:30 (16:17) i s ukupno 25 osvojenih bodova ulazi u Ligu za prvaka s prve pozicije.

Utakmica s ekipom Poreča bila je sve samo ne lagana. Prvo poluvrijeme bilo je vrlo izjednačeno, niti jedna se ekipa nije rezultatski mogla odvojiti. Na odmor se otišlo s minimalnom prednosti gostiju 16:17.

U drugom dijelu Varaždinci diktiraju tempo i održavaju stvorenu prednost od dva ili tri gola do 50. minute kada su rezultaski ekipe ponovo u egalu 26:26. završnica ipak pripada domaćim rukometašima i susret završava 32:30.

Najefikasniji u redovima Varaždina 1930 bili su Vidaček i Grubišić s po 8 golova, slijedili su Budinski i Tači s po 6 golova, a u strijelce upisali su se još Trojko 2 Mihaljević i Šagij s po jednim golom.

U Ligu za prvaka iz Paket24 Premijer lige plasirali su se Varaždin 1930, Sesvete, Dubrava i Poreč.