Bez većih problema Dabrovi sredili Goricu

Slijedi Liga za prvaka

17. 03. 2018.

U posljednjoj utakmici Premijer lige Dabrovi su bez većih problema svladali uvijek neugodnu Goricu.
Nije bilo prevelikih uzbuđenja tijekom susreta. Zapravo, uopće ih nije ni bilo. Domaći su se malo mučili do 11. minute i rezultata 7:7, a onda je sve krenulo u željenom smjeru i Gorica više nije mogla parirati, bez obzira što se u dva-tri navrata približila na dva gola zaostatka. Varaždin je tako na neki način isprao gorak okus prošlosubotnjeg poraza u Sesvetama i sada se može polako i u miru pripremati za prave okršaje koji slijede u Ligi za prvaka.
GRK Varaždin 1930 – Gorica 36:31 (19:15)
GRK Varaždin 1930: Špikić, Meštrić, Črnila (16), Špruk 2, Novak 2, Černeka 2, Stojanović 3, Glavaš 2, Vidaček 3, Kaštelan, Zobec 4, Levak 5, Jurišić 1, Marić 5, Vrdoljak 6, Koprek 1.
Gorica: Lončar (4), Dijanić (1), Sladojev, Ceković 5, Borić 2, Marjanović 4, Matić 7, Pušić 1, Nedić 1, Čavar 7, Vučičević 1, Žarković 3, Goršeta, Božiček, Rogan, Simunović.
Sedmerci: Varaždin 0/1, Gorica 3/6. Isključenja: Varaždin 6 minuta, Gorica 6 minuta.