Beretincu jesenski naslov

Treća ŽNL

19. 11. 2017.

Utakmicama 14. kola završen je jesenski dio prvenstva Treće županijske lige. Prvak je Beretinec koji je pobijedio Omladinac s 8:1. Iako ima isti broj bodova kao i Mladost iz Varaždinskih Toplica, koja je u ovom kolu bila slobodna, zbog uvjerljivo bolje gol razlike osvojio je jesenski naslov.
Udarnik se u Svibovcu dobro držao sve do posljednje četvrtine utakmice. Poveo je preko Lončarića u 31. minuti, ali je onda Soldat u 71. i 80. minuti preokrenuo rezultat u korist Podravca.
Prva i Druga ŽNL svoje su natjecanje završili prošle nedjelje, a za podsjetnik, jesenski prvak Prve ŽNL je Dubravka/Zagorac, a Druge ŽNL Čevo.
Rezultati 14. kola 3. ŽNL: Bratstvo – Klenovnik 3:4, Beretinec – Omladinac 8:1, Podravac – Udarnik 2:1, Vratno – Vindija 0:2, slobodna je bila Mladost (VT).
Poredak: 1. Beretinec 28, 2. Mladost 28, 3. Podravac 27, 4. Udarnik 19, 5. Vindija 19, 6. Klenovnik 16, 7. Omladinac 13, 8. Bratstvo 6, 9. Vratno 0.