Neočekivano loši Dabrovi

Malo je tko uopće pomislio da bi nakon onakve sjajne, kako je jedan kolega novinar napisao, "bundesligaške" utakmice i pobjede protiv Dubrave GRK Varaždin 1930 mogao doživjeti ovakav težak knock-out.

24. 11. 2015.

U Kaštel Sućurcu poraženi su s nevjerojatnih 11 razlike, 32:21 (15:8).
Dobro su krenuli Dabrovi u utakmicu. Poveli su 2:0 i 4:2, a onda dozvolili Riboli, predvođenoj Nikolom Jukićem i Matkom Bujasom, da napravi seriju 6:0 i povede 8:4. Huđ i Horvat ubrzo su smanjili na 8:6, ali to je bilo sve od Vujovićeve momčadi. Domaći su se opet razigrali, Varaždin je bio neprepoznatljiv i poluvrijeme je završilo sa sedam golova viška za Ribolu. Niti nastavak nije bio puno bolji. Negdje do 45. minute Varaždin je održavao zaostatak od 7-8 golova, a onda je potpuno potonuo pa su domaći nošeni gromoglasnom publikom ostvarili visoku pobjedu.

– Definitvno nas je pobjeda protiv Dubrave emocionalno ispraznila. Nismo bili ni blizu igre koja nas je krasila u dosadašnjem dijelu prvenstva – kratak je bio trener Dabrova Vlado Vujović.